Programma week 11 van 18 t/m 23 maart

Speelweek 20

Dinsdag 19-3-2019      20.00 uur     Ospel 2     –     Ell 2          Uitslag     1     –     4

Vrijdag 22-3-2019        20.00 uur     Ell 3     –     Tegelen 4       Uitslag     2     –     3

Zaterdag 23-3-2019     20.00 uur     Helden 1     –     Ell 1        Uitslag     2     –     3

Winnaars proficiat

Programma week 10 van 11 t/m 16 maart

Speelweek 19

Vrijdag 15-3-2019        20.00 uur     Ell 3     –     Kronenberg 3     Uitslag     2     –     3

Vrijdag 15-3-2019        20.00 uur     Neer 3     –     Ell 2                  Uitslag     3     –     2

Zaterdag 16-3-2019     20.00 uur     Kronenberg 1     –     Ell 1       Uitslag     4     –     1

Winnaars proficiat

 

Programma week 9 van 4 t/m 9 maart

Speelweek 18

Zaterdag 9-3-2019     18.00 uur     Ell 2     –     Maasbree 3     Uitslag     3     –     2

Zaterdag 9-3-2019     20.30 uur     Ell 1     –     Maasbree 1     Uitslag     4     –     1

Zaterdag 9-3-2019     18.00 uur     Maasbree 5     –     Ell 3     Uitslag     4     –     1

Winnaars proficiat

Programma week 7 van 18 t/m 23 februari

Speelweek 17

Vrijdag 22-2-2019         20.00 uur     Ell 3     –     Kessel 5     Uitslag     3     –     2

Zaterdag 23-2-2019      18.00 uur     Meijel 2     –     Ell 2      Uitslag     4     –     1

Zaterdag 23-2-2019     20.00 uur     Olland 1     –     Ell 1      Uitslag     2     –     3

Winnaars proficiat

Programma week 6 van 11 t/m 16 februari

Speelweek 16

Vrijdag 15-2-2019          20.30 uur     Ell 1     –     Hegelsom 1       Uitslag     4     –     1

Zaterdag 16-2- 2019      18.00 uur     Ell 2     –     Loosbroek 1      Uitslag     1     –     4

Zaterdag 16-2-2019      20.00 uur     Kessel 5     –     Ell 3              Uitslag     2    –     3

Winnaars proficiat

 

Programma week 5 van 4 t/m 9 februari

Speelweek 15

Vrijdag 8-2-2019     20.00 uur     Kessel 1     –     Ell 1               Uitslag     2     –     3

Vrijdag 8-2-2019     21.00 uur     Leveroy 1     –     Ell 2            Uitslag     3     –     2

Vrijdag 8-2-2019     20.00 uur     Ell 3     –     Hegelsom 3       Uitslag     3     –     2

Winnaars proficiat

 

Programma week 5 van 28 jan. t/m 2 febr.

Speelweek 14

Zaterdag 2-2-2019     18.00 uur     Ell 2     –     Grefrath 1           Uitslag     3     –     2

Zaterdag 2-2-2019     20.30 uur     Ell 1     –     Baarlo 1               Uitslag     3     –     2

Zaterdag 2-2-2019     20.30 uur     Ell 3     –     Maasbree 4        Uitslag     2     –     3

Winnaars proficiat