Mies Jacobs

Programma week 6 van 11 t/m 16 februari

Speelweek 16

Vrijdag 15-2-2019          20.30 uur     Ell 1     –     Hegelsom 1       Uitslag     4     –     1

Zaterdag 16-2- 2019      18.00 uur     Ell 2     –     Loosbroek 1      Uitslag     1     –     4

Zaterdag 16-2-2019      20.00 uur     Kessel 5     –     Ell 3              Uitslag     2    –     3

Winnaars proficiat

 

Programma week 5 van 4 t/m 9 februari

Speelweek 15

Vrijdag 8-2-2019     20.00 uur     Kessel 1     –     Ell 1               Uitslag     2     –     3

Vrijdag 8-2-2019     21.00 uur     Leveroy 1     –     Ell 2            Uitslag     3     –     2

Vrijdag 8-2-2019     20.00 uur     Ell 3     –     Hegelsom 3       Uitslag     3     –     2

Winnaars proficiat

 

Programma week 5 van 28 jan. t/m 2 febr.

Speelweek 14

Zaterdag 2-2-2019     18.00 uur     Ell 2     –     Grefrath 1           Uitslag     3     –     2

Zaterdag 2-2-2019     20.30 uur     Ell 1     –     Baarlo 1               Uitslag     3     –     2

Zaterdag 2-2-2019     20.30 uur     Ell 3     –     Maasbree 4        Uitslag     2     –     3

Winnaars proficiat

 

Programma week 47 en week 48

Persoonlijke kampioenschappen

Zaterdag 1 december te Ell aanvang 16.00 uur

Lotto Ere-Klasse Marco Caris, Geer Driessen en Wiel Mennen

Te Maasbree zaterdag 1 december 2e klasse aanvang 16.00 uur

Harrie van Lierop en Theo Gerris

Te Tegelen zaterdag 1 december 4e klasse aanvang 16.00 uur

Mies Jacobs en Ronald Ofman

Te Stramproy zaterdag 1 december 4e klasse aanvang 16.00 uur

Sjra Bours, en Theo v/d Eertwegh

Zaterdag 8 december persoonlijke kampioenschappen 5e klasse te Ell
aanvang 16.00 uur

Programma week 47 van 19 t/m 24 november

Speelweek 10

Dinsdag 20 november 20.00 uur      Hoogeloon 1             Ell 1                Uitslag 2-3

Vrijdag 23 november   20.00 uur      Ell 3                           Grefrath 2     Uitslag 3-2

Zaterdag 24 november 18.00 uur      Melderslo 1              Ell 2               Uitslag 4-1

Winnaars proficiat